Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Місто юності, місто Ірпінь,

Ти колискою стало для нас.

З незабутніх, ще юних років.

 

Кожного року протягом травня у коледжі відбуваються зустрічі випускників минулих років. Ось і 19 - 20 травня 2018 року до коледжу з різних куточків України зʼїхалися  випускники  тодішнього ще технікуму 1998 року  спеціальності «Бухгалтерський облік»  (групи №30, кл. керівник Снісар І.П.) і групи №31, кл. керівник Павлик Л.П.), спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» (групи 39-Т, кл. керівник Вдович В.Г.), а також випускники, які того далекого 1998 року вступили до технікуму  на навчання (група  №33(13).

Для всіх гостей, які прибули на ці пам’ятні зустрічі  (а це більше 60 осіб) члени педагогічного колективу коледжу провели бесіди про досягнення  і перспективи розвитку навчального закладу. Випускники з цікавістю переглянули відеофільм та фотостенди про минуле і сучасне життя коледжу, сфотографувалися на памʼять для себе та літопису коледжу. На зустріч із ними  завітали ветерани коледжу Білоус В.М., Городенко С.В., Пашковська Л.Ю.,  Редько О.А.,  які теж поділилися спогадами про ті далекі роки.

У своїх анкетах випускники зазначили, що у них залишилися найкращі спогади про студентський та педагогічний колективи тогочасного технікуму, організацію і проведення  на високому рівні виробничих практик, дозвілля, спортивно-масових заходів, відпочинок у Криму, про свої перші кроки у самостійному житті і величезну допомогу педагогів у цьому.

Приємною несподіванкою для усіх присутніх стала власна презентація  групи №30 (кл. керівник Снісар І.П.)  на тему «20 років - як це було»,  у якій відображено цікаві миті студентського життя,  минулих зустрічей групи у стінах коледжу та місті Ірпінь. На згадку про себе представники групи, які були на зустрічі, окрім презентації, подарували в музей навчального закладу картину - фото колаж із приватних та спільних колекцій фото,  авторські поетичні рядки, в яких висловлена величезна вдячність педагогам за терпіння і мудрість. 

 Слід зазначити, що у багатьох із наших випускників зв'язок із навчальним закладом не переривався, оскільки кожні 5 років вони зустрічалися у його стінах, і це завжди було свято - свято спогадів і свято сподівань. Такі зустрічі повертають спогади про юність, зближують та об'єднують людей. Вони дають можливість створити диво: не тільки зупинити час, а  й повернути його назад, у ті найщасливіші роки, проведені у стінах рідного навчального закладу, пережити щасливі миттєвості і заново подивитися на своїх одногрупників, уже як на дорослих людей.

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з ювілеями випусків, бажаємо подальшого професійного зростання, щасливих років життя, і пам’ятайте: двері рідного навчального закладу завжди відкриті для кожного, хто свого часу пов’язав із ним свою долю.

 Приємних вам спогадів і натхнення на нові успіхи та подальші зустрічі!

 

 

 

 

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи