Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх. Саме на формуванні таких якостей особистості зосереджене естетичне виховання.

Естетичне виховання – формування в особистості здатності сприймати й перетворювати дійсність за законами краси в усіх сферах діяльності.

Спрямоване воно на формування в людини гуманістичних якостей, здатності відчувати й розуміти красу, жити за її законами.

Важко переоцінити роль художньої самодіяльності в освітньому процесі. Адже, працюючи в аматорському гуртку, студент має реальні шляхи для самореалізації, а мистецькі заходи – це невичерпне джерело для його духовного життя. Це молодий та живий організм, який постійно знаходиться у творчому пошуку. Завдяки художній самодіяльності, у студентів нашого коледжу насичене життя.

Студентські роки – завжди найцікавіша та найкраща частина життя, переповнена незабутніми подіями, фантастичними пригодами та радісними нотками. Коледж робить все для того, щоб роки навчання були переповнені яскравими емоціями. Кожне свято залишає за собою тільки найкращі спогади, а зробити їх незабутніми допомагає художній колектив коледжу. Щороку до державних та міжнародних свят проводяться концерти за участю студентів коледжу.

У коледжі створені всі умови ефективності естетичного виховання, а саме:

  • естетично приваблива атмосфера (оформлення навчальних кабінетів, аудиторій, місць відпочинку);
  • виховання молоді на традиціях українського народу та обрядах;
  • естетична культура різноманітних виховних заходів;
  • залучення студентів до гуртків художньої самодіяльності, участі їх у конкурсах естетичного напряму.

З метою виявлення нових талантів щороку в коледжі проводиться конкурс серед студентів груп нового набору «Дебют першокурсника», який сприяє згуртуванню студентського колективу та подоланню труднощів адаптаційного періоду.

В коледжі склалися найкращі умови для подальшого розвитку талановитих молодих людей: найкраща апаратура, великий актовий зал та доступ до нього. Все це допомагає юним артистам почуватися на сцені справжньою зіркою.

Художня самодіяльність робить життя студентів незабутнім та допомагає знайти своє місце в оточенні!

Усіх студентів, які бажають вдосконалити свою виконавську майстерність, зробити своє довкілля змістовним, запрошуємо у гуртки художньої самодіяльності.