Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Коледж має у своєму розпорядженні гуртожиток, який призначений для розміщення іногородніх студентів денної форми здобуття освіти, абітурієнтів під час вступних випробувань та студентів заочної форми здобуття освіти, які навчаються на міжкафедральній навчальній лабораторії НУБіП України, на період сесій.

Будівля гуртожитку коледжу має 5 поверхів і розташована на території закладу освіти. Загальна кількість місць у гуртожитку – 360. Гуртожиток має блокову систему, у кожному блоці по 4 кімнати. Студенти проживають у тримісних та чотиримісних кімнатах. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, шафами, тумбочками, столами та стільцями.

На кожному поверсі гуртожитку є кухня з електричними плитами. В гуртожитку є тенісна кімната, душові кімнати на поверхах, камера схову; проведено Інтернет. Для комфортного проживання та навчання студентів обладнано кімнати для самопідготовки, для роботи студентської ради гуртожитку, мультимедійна зала, працює мініпральня і читальна зала.

Керівництво коледжу проводить постійну роботу щодо покращення умов проживання студентів у гуртожитку. Активно працює студентська рада гуртожитку.

Місця у гуртожитку надаються усім студентам, які цього потребують, першочергово заселяються студенти-першокурсники. Позачергове отримання місця у гуртожитку надається іногороднім студентам, які належать до пільгових категорій: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, студенти зареєстровані як внутрішньопереміщені особи та діти осіб, визнаних учасниками бойових дій.

 

Вартість місця проживання у гуртожитку складається з вартості його утримання та вартості обов’язкових побутових послуг.

З метою профілактики захворювань студентів, надання першої медичної допомоги протягом усього року на першому поверсі гуртожитку функціонує медичний пункт, у якому обладнано терапевтичний кабінет, маніпуляційну кімнату, ізолятор на 2 ліжко-місця, 2 робочі місця для лікаря-терапевта і медичної сестри, забезпечені необхідними засобами.

При поселенні у гуртожиток студенту потрібно мати:

  1. Копію паспорта та ідентифікаційного коду.
  2. Фотокартку розміром 3х4 (1 шт.) для оформлення перепустки.
  3. Довідку про проходження флюорографії та довідку про стан санітарно-епідеміологічного оточення дитини. Довідка надається сімейним лікарем, в якій вказується епідеміологічний стан дитини (наявність/відсутність педикульозу, шкірних захворювань, що протягом 21 дня не було контактів з людьми, які хворіють на інфекційні хвороби, не перебуває на самоізоляції тощо).
  4. Квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку за семестр/навчальний рік. Без наявності квитанції про оплату (оригінал або копія) за проживання у гуртожитку поселення студентів проводитися не буде.
  5. Копії документів, які підтверджують пільги (за їх наявності).

При поселенні в гуртожиток студент обов’язково повинен мати засоби індивідуального захисту (захисну маску та антисептик для рук).

Адреса гуртожитку:

вул. Гагаріна, 9, м. Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08205;

тел. (04597) 61-043

 

Завідувач – СТОРОЖУК Надія Миколаївна

Вихователь – КИРИЛЕНКО Тетяна Яківна

Голова студентської ради гуртожитку – НЕСЕНЮК Зоряна Сергіївна

 

Вартість проживання у гуртожитку та реквізити для оплати

План виховної роботи зі студентами, які проживають у гуртожитку