Тематичний захід «Жінки в економіці та бізнесі України»

6 березня 2026 року з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок на економічному відділенні Ірпінського фахового коледжу НУБіП України завідувачка економічного відділення Наталія Харченко провела тематичний онлайн-захід «Жінки в економіці та бізнесі України». До участі долучилися студенти випускових груп, які мали нагоду взяти участь у змістовній розмові про роль жінки в сучасному економічному та бізнес-просторі України.

Адже 8 березня — це не свято весни та краси, а насамперед  символ боротьби за жіночі права та повагу у всьому світі. Цей день нагадує нам про виняткову силу та незламність жінок, чий внесок у професію та розвиток суспільства є неоціненним.

Жінка сьогодні — це не лише берегиня домашнього вогнища, а й активний учасник суспільного та економічного життя країни. Вона керує підприємствами, створює бізнес, ухвалює стратегічні рішення та формує майбутнє економіки України. Особливо в умовах війни українські жінки демонструють неймовірну силу духу, беручи на себе відповідальність у найрізноманітніших сферах.

Жінки в економіці та бізнесі — це реальна й потужна сила. Вони засновують власні підприємства, обіймають керівні посади, розвивають стартапи та роблять вагомий внесок у відновлення і зростання національної економіки. Їхня участь у бізнесі сприяє економічному розвитку та формуванню більш справедливого та рівноправного суспільства.

Наталія Харченко,

завідувачка економічного

відділення