В Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України відбувся конкурс “Дебют першокурсника 2024”

6 листопада 2024 року студенти першого курсу продемонстрували свої таланти у конкурсі художньої самодіяльності “Дебют першокурсника 2024”. Це не просто конкурс, а яскраве дійство, яке дозволяє першокурсникам проявити свої таланти та відчути себе частиною великої студентської родини. Захід було організовано за підтримки директора коледжу Дмитра Костюка та профспілкового комітету.

Урочисто відкрив конкурс голова журі – директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент Дмитро Костюк, побажавши всім учасникам натхнення та успіхів.

Першокурсники представили різножанрові творчі номери та креативні відеопрезентації своїх груп. Конкурс охопив кілька номінацій, які дозволили учасникам продемонструвати свої здібності. Серед них – хореографія, вокал, відео презентація групи, інструментальний та літературне слово.

Представлення кожної академічної групи розпочиналося із відеопрезентації. Це одна з найцікавіших номінацій, де першокурсники мали можливість представити свою групу, розказавши про її учасників, інтереси та цілі. За допомогою креативних відео студенти показали своїм товаришам та викладачам, що їхня група – унікальна. За результатами рішення журі :

– І місце – група 102-О

– ІІ місце – група 103-Ф

– ІІІ місце – група 108-К

У номінації хореографія студенти продемонстрували не тільки свою танцювальну майстерність, але й вміння передати емоції та створити особливу атмосферу на сцені. Креативні костюми, яскрава музика та різноманітні стилі танцю – від класичного до сучасного – все це створило захоплюючі враження для глядачів та журі. Всі номери були чудові, а найкращими стали:

– І місце – група 105-М

– ІІ місце – група 102-О

– ІІІ місце – група 103-Ф

Вокальна номінація – це можливість для співочих талантів проявити себе на сцені, виконуючи популярні пісні. Голоси студентів звучали від серця, а атмосфера під час виступів була наповнена щирими емоціями. Найкраще продемонстрували гармонію та вокальну єдність:

– І місце – група 105-М

– ІІ місце – група 104-Ф

– ІІІ місце – група 106-П

Номінація «Літературне слово» для поетів, прозаїків та усіх, хто має пристрасть до слова. Назар Даниленко, група 101-Е продекламував авторський вірш «Рідний коледж» та посів І місце. Своїм stand-up всіх в залі вразив Олександр Федорченко, група 108-К- ІІ місце.

Всі присутні в залі були зачаровані талановитим виконанням музичних творів Хабібом Байрамовим. Він здобув перемогу в номінації «Інструментальний номер».

Особливої атмосфери заходу додав музичний подарунок від студентки першого курсу Анни Черкас-Кошенкової. ЇЇ гра на саксофоні вразила всіх присутніх в залі.

За результатами конкурсу були визначені переможці:

– І місце – група 105-М (класний керівник Андрій Сиротенко)

– ІІ місце – група 102-О (класний керівник Тетяна Талько)

– ІІІ місце – група 103-Ф (класний керівник Людмила Черненька)

Директор коледжу урочисто вручив переможцям перехідний Кубок, дипломи та солодкі призи від профспілкового комітету, побажавши першокурсникам яскравого та успішного студентського життя.

Щиро вітаємо всіх учасників та переможців конкурсу! Нехай ваш творчий запал, енергія та прагнення до успіху ніколи не згасають! Бажаємо яскравих вражень, натхнення та незабутніх моментів студентського життя! Висловлюємо подяку організаторам за чудовий захід, а студентам – за їхню щирість, талант та прагнення до перемоги!

Ольга Шульгун,

заступник директора з виховної роботи