Від ліцеїста до студента: перший крок до професії

08 травня 2025 року викладачі Олена Осьмина, Наталія Дубас, Наталія Лісовська та Богдан Кічак відвідали Ірпінський академічний ліцей НУБіП України з профорієнтаційною метою.

Зустріч була спрямована на ознайомлення ліцеїстів із можливостями, які відкриває навчання в коледжі. Викладачі не лише розповіли про широкий вибір спеціальностей, а й детально зупинилися на перевагах практично орієнтованого навчання, що є ключовим елементом освітнього процесу в коледжі.

Зокрема, вони пояснили, що поряд із ґрунтовною теоретичною підготовкою студенти мають змогу активно здобувати практичні навички в сучасних лабораторіях і кабінетах. Такий підхід дає змогу випускникам бути конкурентоспроможними на ринку праці та впевнено почуватися в професійному середовищі.

Для підвищення залученості ліцеїстів викладачі організували низку захопливих активностей, під час яких учні змогли відчути себе студентами, що викликало активний інтерес і жваве обговорення.

На завершення заходу викладачі запросили всіх охочих на День відкритих дверей, який відбудеться 10 травня 2025 року. Учасники зможуть ближче ознайомитися з матеріально-технічною базою коледжу, дізнатися більше про умови вступу та навчання, а також взяти участь у майстер-класах, які допоможуть відчути себе частиною великої освітньої родини Ірпінського фахового коледжу НУБіП України.

Щиро дякуємо Світлані Березинець, директорці Ірпінського академічного ліцею НУБіП України, за запрошення та сприяння в організації заходу.

 

Наталія Дубас,

відповідальний секретар

приймальної комісії