Захист курсових робіт студентами ОПП Підприємництво, торгівля та біржова діяльність спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»
Захист курсових робіт є одним із найвідповідальніших етапів підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля». Це не просто перевірка знань, а публічна демонстрація здатності студента трансформувати теоретичні моделі у конкретні бізнес-рішення.
Під час захисту здобувачі освіти продемонстрували ґрунтовні знання з організації торговельних процесів, аналізу споживчого ринку та розробки стратегій підвищення ефективності комерційних підприємств.
Члени комісії, до складу якої увійшли викладачі циклової комісії маркетингу, торгівлі та харчових технологій: Олена Ковтун – керівник курсових робіт, Наталія Дубас – голова циклової комісії маркетингу, торгівлі та харчових технологій і Валентина Вдович – викладач фахових дисциплін, відзначили високий рівень підготовки, аналітичне мислення студентів, а також уміння презентувати результати своїх досліджень.
Під час захисту курсових робіт студенти аргументовано відстоювати власні пропозиції та використовувати сучасні аналітичні інструменти.
Особливої уваги заслуговують роботи студентів групи 305-П Сліпенко А., Додчук Д., Сторожева Є. і групи 213-П – Осійчука Т.
Захист курсових робіт став черговим підтвердженням того, що студенти відділення підприємництва готові до вирішення реальних завдань у сучасному бізнес-середовищі.
Вітаємо студентів із успішним захистом та бажаємо подальших перемог на професійному шляху!
Олена Ковтун,
викладач фахових дисциплін




