Збережемо довкілля разом: у ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України» пройшов конкурс відеоробіт
Сьогодні екологічна безпека України є одним із найважливіших питань нашого виживання та майбутнього відновлення. З цієї нагоди студенти ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України» долучилися до екологічного просвітництва та взяли участь у конкурсі тематичних відеоробіт «Екологічні проблеми України». Молодь задокументувала гострі виклики сьогодення та запропонувала власні рішення для збереження природи.
Головною метою заходу було привернути увагу до критичного стану екосистем, висвітлити наслідки воєнних дій для природи, спонукати молодь до екологічного способу життя та знайти практичні рішення для щоденного збереження ресурсів.
У своїх відеороликах студенти продемонстрували глибокий аналіз сучасних викликів: від проблеми утилізації відходів та забруднення водойм до екоциду, спричиненого війною. Кожна робота вразила журі своєю щирістю, креативним підходом та чітким громадянським закликом до дій.
За рішенням журі, найкращими серед усіх конкурсних відео стали роботи таких студентів:
- І місце – Богдан Пілюгін (група 114-О), Ярослав Глушко (група 207-П);
- ІІ місце – Світлана Глушак (група 207-П), Анастасія Топорівська (група 115-Ф);
- ІІІ місце – Тимофій Поташко (група 206-П).
Дякуємо кожному студенту за активну позицію та креативність підготовлених матеріалів. Наша молодь вкотре доводить, що майбутнє України – у надійних, свідомих та дбайливих руках.
Бережімо довкілля сьогодні, щоб мати квітуче завтра!
Ірина Лапченко,
викладачка екології



